Audi Q5 je středně velké SUV, které nepůsobí obrovským dojmem, ale není ani příliš malé. A skoro bez problémů s ním zapadnete v davu… Ale co když to nechcete? Kupte si něco jiného, pokud chcete SUV, tak třeba Infiniti EX nebo pokud nechcete SUV a zapadnout v davu, nabízí se třeba i taková Lacia Thema.

Ale zpět k tomu, že chcete prémiové SUV s normálními rozměry a jste zvyklí na koncern Volkswagen. Tiguan je malý a obyčejný, Touareg moc velký, Škodovka má jen malého Yetiho a SEAT nic… Jasnou volbou tedy bude nudné Audi Q5. Pokud však chcete, abyste se stali středem pozornosti veškerého okolí, pak auto vezměte a odvezte třeba do americké tuningové společnosti Antelope Ban. S vaším autem provedou takové věci, že ho ani vy nepoznáte… 🙂

Na auto putoval speciální široký kit od belgického výrobce Caractere doplněný o sportovní snížený podovozek Eibach s novými velkými koly. Leč, ne jen tak ledajakými, nová kola dodal světoznámý výrobce ADV.1 Wheels – konkrétně jde o kousky pojmenované ADV5 Deep Concave wheels s pěti jednoduchými paprsky.

 

Jak se vám tahle upravená Audi Q5 líbí?

-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.