Nový Renault Twingo, který byl uveden na trh v půlce prosince 2011, je prvním vozidlem, které představuje novou designovou identitu značky Renault. Díky některým integrovaným stylistickým prvkům, které určují vzhled všech příštích Renaultů, dává nyní hrdě najevo svůj dynamický charakter, jenž stále zůstává v povaze Twinga. Nové Twingo se tak drží tradice mimořádně výrazné a zajímavé přední části vozidla.

Aby se zákazníci mohli více zapojit, nabízí nový Renault Twingo bohatou vnější i vnitřní personalizaci, která každému umožní, aby si vytvořil „své“ Twingo podle vlastního vkusu.

Toto auto je pro zákazníky vozidlem úsporným a zároveň šetrným k životnímu prostředí. Díky neustálému pokroku, kterého Renault dosahuje u pohonných jednotek a v oblasti aerodynamiky, se nové Twingo umísťuje mezi vozidly se spalovacím motorem na nejvyšších příčkách, pokud jde o nenáročnost a emise CO2. Twingo dosahuje rekordních hodnot s kombinovanou spotřebou od 4,5 l/100 km a s emisemi CO2 105 g u benzínového motoru 1,2 16V.

 

Díky jedinečné modularitě a pověstnému pohodlí je nové Twingo stále více než kdy předtím referenčním bodem ve své kategorii. Se značkou Renault Sport je vždy připraveno na jízdu mimo město, a proto může Twingo R.S. na okruhu doprovázet ty nejsportovnější zákazníky.

Nové Twingo svou kvalitou koncepce, pečlivou výrobou v závodě Novo mesto ve Slovinsku a uznávanou spolehlivostí dokazuje, že je navrženo s cílem úspěšně splnit požadavky nejrůznějších zákazníků.

Tisková zpráva/-PS-