Poté, co se v uplynulém roce postaral o rozruch jubilejní Caddy Edition 30 jako vrcholný model se sportovním vzhledem a nejvýkonnějším motorem 2.0 TDI, lze nyní tuto motorizaci o výkonu 125 kW/170 k objednávat i pro další modely Caddy. Kromě toho jsou pro vůz Caddy k dispozici také bi-xenonové světlomety, dodávané na přání. Obě novinky jsou v segmentu městských dodávkových vozů, resp. kompaktních MPV, jedinečné.

Nejvýkonnější motor, který se kdy objevil v sériově vyráběném modelu Caddy, je nyní v nabídce také pro mnoho dalších modelů této řady. Motor 2.0 TDI o výkonu 125 kW/170 k je nově k dispozici v následujících výbavových a karosářských variantách: jako Caddy Highline nebo jako Caddy Maxi ve výbavových liniích Comfortline a Highline.

Nejvýkonnější Caddy, vybavený sériově šestistupňovou převodovkou DSG, zrychlí z klidu na 100 km/h za pouhých 8,9 sekundy. Kompaktní MPV dosáhne s tímto výkonem nejvyšší rychlosti 196 km/h a díky točivému momentu 350 Nm poskytuje enormní hnací sílu, která z něj činí nejdynamičtější městský dodávkový vůz všech dob.

 

Kromě suverénních jízdních výkonů vyniká nejsilnější Caddy také velmi dobrými hodnotami spotřeby, jejichž průměr 6,3 litru nafty na 100 km (emise CO2: 166 g/km) je na stejné úrovni jako u TDI s výkonem 103 kW/140 k.

Ceny modelu Caddy s výkonem 125 kW/170 k DSG začínají ve verzi Highline od 786 372 Kč (s DPH). Ceny modelu Caddy Maxi začínají od 714 835 (s DPH) pro Caddy Maxi Comfortline a od 841 582 (s DPH) pro Caddy Maxi Highline.

Bi-xenonové světlomety nyní i pro Caddy

Před nedávnem rozšířila nabídku výbavy na přání u všech modelů Caddy – osobních verzí, Kombi, skříňové dodávky i verze Tramper – ve spojení se všemi zážehovými a vznětovými motory i pohonem EcoFuel bi-xenonové světlomety včetně dynamického natáčení do zatáček a odbočovacích světel. Do obou hlavních světlometů jsou integrovány diody LED, které zajišťují funkci denního svícení. Je to další prvek, který v segmentu městských dodávkových vozů a kompaktních MPV nabízí pouze Caddy. Bi-xenonové světlomety pro Caddy stojí od 34 971 Kč (s DPH).

Tisková zpráva/-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.