Na internetu kolují zvláštní informace a zvěsti, a to, že Bugatti pracuje na nástupci fantastického Veyronu. Ale..nástupce , který by měl být lehčí a rychlejší, by měl mít hybridní pohon.

Šéf Bugatti, Jens Schulenburg, k tomu řekl: „Pracujeme na nástupci supersportovního Veyronu a chceme, aby tento vůz byl i nadále vlajkovou lodí společnosti Bugatti. Jsme připraveni použít nejmodernější dostupné technologie a materiály. Velkou výzvou pro nás bude maximální snížení hmotnosti, kterého chceme dosáhnout všemi dostupnými prostředky. I pro nás je hybrid v takovém autě novinka a chceme svou práci odvést opravdu nejlépe, jak umíme.“

Po takovém prohlášení to vypadá, že můžeme očekávat doslova „hyperauto“. Musí to být něco, co je rychlejší než aktuální Bugatti Veyron Super Sport. To znamená, že nová Bugatti bude muset mít více než 1200 koní, bude muset zvládat rychlost vyšší než 434 km/h a sprint z 0 na 100 km/h bude muset zvládnout rychleji než za 2,5 sekundy. Už jen z těch čísel naskakuje husí kůže, takže jsem upřímně zvědavá, co nám Bugatti představí a jak obstojí se svou nápadem ohledně hybridního pohonu. Rozhodně se ale máme na co těšit.

 

-AR-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.