Bruce Willis se vrací se svou nejslavnější filmovou rolí, tedy jako John McClane. Hrdina, který díky svým schopnostem nakonec vždycky přežije všechno a všechny. Nová smrtonosná past bude nyní trochu jiná. Bude klást celkem velký důraz na automobily a jejich honičky.

Je těžké si představit Smrtonosnou past jako film založený na automobilových honičkách. První díl se odehrával v mrakodrapu, tam to s auty jaksi nešlo. Druhý se skoro výhradně točil okolo letadel (nebudeme-li počítat honičku na sněžných skútrech . V třetí a čtvrté Smrtonosné pasti snad automobilové honičky nestály ani za řeč. Pětka ale bude automobilovou akcí a honičkami přímo prošpikována.

V hlavní roli těchto honiček, spolu s Brucem Willisem, bude automobilka Mercedes-Benz. A připravme se na to, že její auta dostanou pěkně do těla. V připravovaném snímku budou hrát Mercedesy třídy C, G, GL a dokonce i dodávka Sprinter. Filmaři však nezapomněli ani na to, že Daimler vyrábí i větší vozidla, takže Daimler do placu hodil (doslova 🙂 ) také Unimog a ještě větší Zetros. Ve snímku se neukážou jen Mercedesy. Na scéně se objeví i jejich úhlavní rival – značka BMW se svými nejnovějšími sedmičkami, ovšem jen na tak na skok, aby pod nimi stihly vybuchnout nastražené výbušniny. Že by menší provokace od Mercedesu? 🙂

 

Užijte si video se záběry z natáčení a těšte se na sérii havárií, přemetů a jiných akrobatických triků v podání automobilů Mercedes-Benz ve filmu Smrtonosná past: Opět v akci ( v originále: A Good Day to Die Hard).

-TJ-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.