Redakce

Projekt auto-mania.cz vznikl na popud několika kamarádů, kterým v těle místo krve koluje spíše vysokooktanový benzín.

Internetové stránky byly spuštěny 5.prosince roku 2011 jako informačně-zábavný portál o automobilismu obecně. Pro nás je auto-mania.cz zábava, nikoliv zaměstnání, takže k tomu tak i přistupujeme. Snažíme se, abyste u nás nenašli jen suché zpravodajství, ale i články, které u konkurence nenajdete, ať už se budou týkat představování upravených aut nebo veteránů, reportáží z akcí a srazů (hlavně veteránských) a nebo fotogalerií z muzeí, veletrhů a výstav s automobilovou tématikou z ČR i ze zahraničí.

Pokud byste měli jakékoliv náměty na články či byste u nás chtěli prezentovat svoje auto a nebo byste dokonce chtěli publikovat svůj článek, kontaktujte nás na redakce@auto-mania.cz, abychom domluvili podrobnosti.

Podepsané články vyjadřují názory autorů a nemusí se shodovat se stanoviskem redakce. Jakékoliv kopírování obsahu nebo částí obsahu těchto stránek je zakázano, s výjimkou použití části obsahu s výslovným písemným (e-mailovým) svolením autorů nebo použití části obsahu formou citace.

 

Redakce:

 • Pavel Srp
  šéfredaktor
  e-mail: pavel@auto-mania.cz
  tel.: +420 774 899 878
 • Anina Russová
  zástupce šéfredaktora
  e-mail: anina@auto-mania.cz

Externí spolupracovníci:

 • Vladimír Srp
  redaktor, specialista na pojištění
  e-mail: srpv@finkap.cz
 • Martin Binder
  design a grafika
  e-mail: martin@auto-mania.cz
 • Lukáš Fabián
  fotografie a reportáže
 • a další.

 


auto-mania.cz má přiděleno mezinárodní číslo seriálových publikací ISSN 1805-2436.

 


Vlastníkem, provozovatelem a vydavatelem internetových stránek www.auto-mania.cz je společnost Finkap s.r.o. (www.finkap.cz), Ostrovského 253/3, Praha 5, 150 00. IČ: 24800490. Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu této internetové stránky je bez písemného souhlasu zakázáno.