Kia vypustila do světa plakát svého posledního auta stylizovaného do motivu komiksu Ligy Spravedlivých od DC Comics. Jde o model Optima, která navíc byla ještě upravena po vzoru Muže z oceli, podle Supermana.

Supermaní Kia Optima se připojuje ke zbytku party Ligy Spravedlivých, které již automobilka představila dříve. Mezi ně patří Batman Optima, Aquamean Rio, Cyborg Cerato, Flash Cerato a Green Lantern Soul. Obrázek Kii Optimy alá Superman vyobrazuje charakteristické barvy tohoto hrdiny: Modrou, červenou a žlutou a obrovským znak Supermana hrdě se lesknoucí na přední kapotě pak jen dotváří celé lakování. Další změny po vzoru Muže z oceli zahrnují červeně tónovaná přední světla, upravené přední mřížky a některé další červené doplňky.

 

Někomu může přijít na mysl, že tyto automobily jsou úplně mimo a jejich vzory trochu ohrané. A dost možná si nejeden člověk řekne: „Kdo by si asi takové auto pořidil?!“ Kia však tyto vozy vytvořila pro dobrou věc. Každý tento zakázkový vůz byl postaven, aby podpořil DC Entertaiment a jejich charitu „Můžeme být hrdinové“ pomáhající rodinám zasaženým suchem a hladomorem na Somálském poloostrově.

Kia Superman Optima Hybrid se představí 7. února na Chicagské auto show. Co říkáte nechtěli byste mít Supermanovo auto?

-TJ-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.