Super Bowl, tedy finále severoamerické národní fotbalové ligy, se kvapem blíží a pomalu se začínají objevovat reklamy, určené pouze pro tuto velkou událost. Za jednu minutu platí jednotlivé firmy několik milionů dolarů, a tak si na nich dávají hodně záležet. Obzvlášť automobilky se předhánějí, která z nich bude mít reklamu zajímavější, vtipnější a nebo víc sexy. A právě na to poslední vsadila americká divize automobilky Mercedes-Benz.

Do hlavní role obsadil kromě zbrusu nového modelu CLA také krásnou Kate Upton, která se věnuje nejen herectví, ale také focení například pro slavný Sports Illustrated. A to focení jí náramně jde, čemuž se upřímně ani nedivím, protože když se na ni zadíváte pořádně, bude vám hned jasné, proč fotí právě plavky.:)

Nicméně hlavně na youtube se rozběhla debata o tom, zda tak luxusní a stylová značka, jakou Mercedes-Benz je, má vůbec zapotřebí dělat reklamy, kde hlavní roli nehraje vůz nebo jeho jízdní vlastnosti, ale hodně obdařená blondýna a spousty mýdlových bublin.  Težko říct, posouzení nechám na vás, ale myslím si, že jednou za čas si – i tahle vždy pečlivě učesaná – automobilka může dovolit malý výstřelek v podobě trochu netypického videa. Obzvlášť pokud jde o reklamu určenou na Super Bowl. 🙂

 

-AR-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.