Můj oblíbený kuchař Zdeněk Pohlreich v jednom z dílů svého televizního pořadu řekl: „Viděl jsem hada s*át, žábu bušit pěstí do skály, koně zvracet v barvách francouzský trikolóry. Dokonce sem viděl i stíhačku couvat, vole. Ale todleto sem teda ještě neviděl.“ A přesně tahle věta vystihuje moje pocity po shlédnutí následujícího videa.

Pro vysvětlení, je mnoho způsobů jak umýt vůz. Můžete si ho nechat dát do pořádku profesionálem, jet do myčky a nebo – jako třeba já – nakoupit množství různých mycích produktů a trávit u očisty vašeho plechového miláčka dlouhé hodiny a ještě si u toho odpočinout. Školení by vám mohla dát třeba i Kate Upton čistící novinku CLA a nebo tato modelka starající se o BMW Z3. A pak se vám taky může stát, že se vám během dlouhé cesty zašpiní čelní okno, a tak se zastavíte na benzince a otřete ho pomocí přistavených kyblíků s vodou a saponátem. Nicméně vás prosím, NIKDY ale opravdu NIKDY čelní okno nebo rovnou půl auta nemyjte jako paní na videu. Docela dobře chápu reakci dotyčného, který ji naštěstí zavčas zastavil, ale už nechápu její reakci. Na videu to totiž vypadá, že mladý muž dostal ještě pořádně vynadáno.

 

Doufám, že se mi podobný pohled nikdy nenaskytne doopravdy. Na čerpacích stanicích se někteří opravdu chovají všelijak, ale tohle je prostě silná káva. 🙂

-AR-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.