Infiniti nabízí jedinečnou příležitost dostat se do zákulisí týmu Red Bull Racing. Luxusní japonská automobilová značka tak chce oslavit korunovaci jednoho z nejslavnějších a v současné době nejrychlejšího majitele vozu Infiniti Sebastiana Vettela na dvojnásobného mistra světa v závodech Formule 1. A pro opravdové nadšence a majitele modelu FX připravila speciální design inspirovaný typickými barvami stáje Red Bull Racing.

Zákulisí týmu Red Bull Racing si bude moci užít pouze pět zákazníků z České republiky, kteří si objednají Infiniti FX do konce listopadu 2011. Tato výjimečná nabídka se vztahuje na jakoukoliv z devíti možných variant výkonu vznětových i zážehových motorů, tedy nejen na ten, který si vybral Sebastian – 390PS FX50S Premium.

Pět šťastlivců z ČR bude začátkem příštího roku pozváno do centrály týmu  Red Bull Racing do Milton Keynes ve Velké Británii, kde je členové stáje vezmou na den do zákulisí, které není běžně přístupné veřejnosti. Pro fanoušky motorismu to bude životní příležitost, která se jen tak neopakuje. Leden je navíc ideální dobou pro návštěvu, protože tým Red Bull Racing se bude v tomto období aktivně připravovat na novou sezónu 2012. Vybraní zákazníci Infiniti budou mít možnost vidět na vlastní oči všechny důležité fáze zrodu automobilu: design, výrobu a montáž. Oběd se bude podávat z balkonu s jedinečným výhledem do haly výrobního závodu. Na památku dostane každý účastník opravdový kousek z vozu formule 1 týmu Red Bull Racing.

 

Takový zážitek se za peníze nedá koupit. Každopádně Infiniti FX si zákazníci koupit mohou prostřednictvím Infiniti Centra Praha, a to od 1.398.190 Kč vč. DPH ve zvýhodněné podzimní nabídce s dotovaným financováním. Red Bull Racing design pro nové majitele FX je zdarma v rámci této speciální nabídky, své vozy si mohou nechat upravit i stávající majitelé.

Tisková zpráva/-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.