Jsou úpravy, které autu spíš ublíží a jednu z nich si představíme v tomto článku. Původně šlo o Chevrolet Camaro SS Cabrio aktuální páté generace. Ten si na mušku vzali američtí tuneři 813 Customs. A vzali to pěkně z gruntu…

Původní barva karoserie zmizela pod chromovanou fólií. Už jen to by vyvolalo v očích kolemjdoucích úžas, ale co když vám prozradím, že původní 20″ kola byla vyměněna za obrovské disky o průměru 32″?! Samozřejmě se to neobešlo bez úprav podběhů, blatníků, samotného zavěšení kol a zbytku podvozku.

Chromovou fólii lze nalézt také v interiéru, je jí pokryta palubní deska. Chrom je doplněn červenou barvou – kůží, jíž jsou očalouněna sedadla, a laminátovými díly jako výplně dveří, nebo hudební zástavba místo původních zadních sedadel.

 

Buďte si jistí, že dřív než uvidíte prasátka odrážející se od lesklé karoserie, tak auto uslyšíte. Hudbě byla věnována extra péče. Reproduktory jsou na všech původních místech, ale ve všech volných prostorech po celém autě. Napočítat jich můžete víc než máte prstů… Navíc jsou doplněny o dvojici velkých LCD displejů, takže si z auta můžete udělat letní kino.

My říkáme: NIC SE NESMÍ PŘEHÁNĚT!

-PS-


Čtěte také:

I tohle je tuning: Donk style
Chevrolet Camaro DONK Style
Tuning nemá hranice aneb kdo si sedl na tu Toyotu?!
I tohle je tuning: Rat Rod Ford ’49
I tohle je tuning: Bosozoku Style
I tohle je tuning: Z manažerské limuzíny před zraky diváků uřízl střechu – video
I tohle je tuning: Rozšlápnuté Suzuki Alto – video
I tohle je tuning: Subaru Impreza, Audi nebo BMW?
I tohle je tuning: Metrová řadící páka ve Viperu – video