Hyundai i40 má rok po uvedení na evropský trh na svém kontě celou řadu prestižních ocenění, což svědčí o úspěchu a oblibě prvního vozu Hyundai segmentu D zaměřeného na Evropu.

Zcela nové kombi i40 nedávno získalo prestižní ocenění „Firemní vůz roku“ ve svém segmentu, udělované německým časopisem Firmenauto a společností DEKRA, která se zabývá technickými kontrolami a posuzováním stavu vozidel. Porota složená z více než 100 odborníků z automobilového průmyslu zvolila za vítěze kombi i40 na základě hodnocení podle tří hlavních kritérií: provozních vlastností, komfortu a nákladů.

 

Allan Rushforth, viceprezident a výkonný ředitel společnosti Hyundai Motor Europe, k tomu poznamenal: „Zcela nový i40 je vlajkovou lodí značky Hyundai – naším prvním modelem ve vysoce konkurenčním segmentu D, který byl navržen a zkonstruován v Evropě pro evropské řidiče. Rychle se etabloval jako vážný konkurent a své první výročí od uvedení na trh oslavuje dalším prestižním oceněním, čímž skvěle demonstruje naši úspěšnou strategii zaměřenou na lokalizaci nabízených produktů.“

Krátce po zahájení prodeje ocenila kvalitu výroby, bezpečnost a inovace modelu i40 pětisetčlenná porota na prestižní konferenci EuroCarBody. Hyundai i40 si z ní odvezl „zlatou cenu“ jako celkový vítěz.

Hyundai i40 získal celou řadu dalších ocenění po celé Evropě díky klíčovým atributům, s nimiž se tento vůz stal velmi oblíbenou volbou u evropských zákazníků.

Samozřejmě i Hyundai i40 je nabízen s bezkonkurenčním programem 5leté komplexní záruky Hyundai, jehož součástí je 5letá záruka bez omezení ujetých kilometrů, 5 let asistenční služby zdarma a 5 let kondičních prohlídek zdarma.

Tisková zpráva/-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.