Výrobce litých kol, společnost HRE Performance Wheels, představila zbrusu novou sérii litých kol Vintage. V HRE Performance Wheels si totiž uvědomili, že některé věci nabízejí nadčasovou krásu, která s věkem jednoduše roste. Je to i příklad litých kol jako například originál Gibson Les Paul Custom (obrázek na Lamborghini), 1988 Ferrari F40 (obrázek Ferrari) a nebo Leica M5 (obrázek Porsche).

Jednoho dne padl nápad vyrobit retro kola, a ten byl natolik vzrušující, že se v HRE rozhodli převést ho do reality. Volba padla na kola z konce 70-tých a počátku 80-tých let. Všechny 3 designy kol jsou vzhledem „staré“, ale provedením jedny z nejmodernějších vůbec a jsou konstruována s důrazem na co největší pevnost. Jsou vyrobena z kvalitního kovaného leteckého hliníku a ručně upravována tak, aby vyhovovala přesným specifikacím každého jednotlivého zákazníka. Kola jsou navíc navrhována tak, aby minimalizovala následky neodpružené hmotnosti a moment setrvačnosti pro optimální chování vozu, a aby auto( díky krásným, ale těžkým kolům) „neztrácelo“ na výkonu.

Pokud jste si už svoje konkrétní kolo vybrali, můžete si ho objednat v nepřeberném množství variant. V šířce 7 až 14 palců a průměru od 18 do 20 palců. Limitovaní nejste ani barevným provedením. Vybrat si můžete klasickou zlatou nebo bronzovou barvu nebo si vybrat odstín vlastní a nebo si nechte kola vyleštit.

 

Kola jsou vhodná zejména pro modely BMW 1M Coupé, BMW M3, Porsche 911 (997 a 991), aktuálně prodávané modely Ferrari a Lamborghini a nebo pro některé další evropské, japonské i americké automobily.

-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.