V texaském Austinu se před necelými dvěma týdny konala akce s názvem Formula Expo & Ferrari Festival. K vidění toho bylo mnoho a asi lepší než vše popisovat bude, když si pořádně prohlédnete přiložené fotky. Účast totiž stála opravdu za to!

Kromě Formule 1 z roku 2000, kterou pilotoval Michael Schumacher nebo Ferrari 458 GT3 Race Car Italia se na této povedené sešlosti ukázalo i Ferrari FXX. Kdybyste nevěděli proč tohle auto zmiňuji, tak vězte že jich bylo vyrobenou pouze 38 kusů (oproti plánovaným 29) a poslední 38. dostal právě Michael Schumacher. A aby bylo hned jasné, že Michael je pro Ferrari opravdu pojem, jediné jeho FXX je černé a bez pruhů. Mimo těchto aut se v Austinu sešly i další skvosty: dvě Enza, legendární F40, California, 599 GTO či 458 Italia.

Nebylo to ale jen o Ferrari, sice bylo hlavním tahákem, ale k vidění byly také formule Red Bull Racing teamu nebo Lotusy a podobně. Ale jak již bylo řečeno na začátku, nemá cenu vše vyjmenovávat. Fotografie berou dech samy o sobě. 🙂 Tak příjemnou zábavu!

 

-AR-


Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.