Možná už jste zachytili, že se v Londýně v uplynulých dbech začal natáčet již šestý díl série Rychle a Zběsile. Kromě toho se však také točí televizní seriál na motivy amerického filmu s názvem Kurýr s Jasonem Stathamem v hlavní roli.

Televizní společnosti HBO, HBO Canada, francouzský televizní kanál M6 a německá televizní společnost RTL se spojily a pracují na seriálu s názvem: „Transporter: The Series“. V tom se sice již neobjeví Jason Statham, ale nahradí ho neméně charismatický herec Chris Vance. Hlavní ženskou roli odehraje maďarská herečka Andrea Osvárt. Seriál si z filmu vezme to nej – tedy automobilové honičky a poutavé akční scény. Zachována bude také hlavní limuzína kurýra, kterou stejně jako ve druhém i třetím díle filmu byla Audi A8. Kromě Audi se však ve filmu objeví spousta dalších automobilů – podle oficiálního traileru můžeme vidět Lamborghini Gallardo a podle fotografií ze zákulisí natáčení nenápadný, ale hodně svižný Renault Mégane R.S. Cup 265. Ten se objeví v poslední epizodě.

Dvanáctidílný seriál vyšel na 43 milionů dolarů a na zahraniční obrazovky se dostane již letos v říjnu. Otázkou je, zda a jestli vůbec se dostane také do českých televizí. Mohla by to být rozhodně pěkná podívaná.

 

aktualizováno, 29.12.2012:

Na českých televizních stanicích si budeme muset ještě chvíli počkat, ale slovenští diváci se na první díl nového seriálu mohou těšit již 2.ledna 2013. První díl startuje ve 20:20 na TV JOJ. Pokud nezapomeneme, budeme se také dívat. 🙂
Trailer:

-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.