Pamatujete si na asi 140 automobilů Ferrari v garáži u příležitosti letošního závodu Mille Miglia? A co takhle, když jich v roce 2007 bylo na okruhu v britském Silverstone 385? Ale můžu vám prozradit, že i to bylo málo, protože později byl rekord opět zlomen a na jednom místě se setkalo na 490 maranellských plnokrevníků.

Na příští Ferrari Racing Days, které se bude konat v sobotu 15.září 2012 opět na okruhu v Silverstone by Ferrari North Europe, tedy zastoupení pro severní Evropu, získalo rekord opět pro sebe a na jednom místě by organizátoři chtěli shromáždit více než 1 000 vozů. Už teď, měsíc od ohlášení pokusu o nový světový rekord, je jich na akci přihlášeno 600.

Kromě pokusu o rekord budou moci návštěvníci Ferrari Racing Days vidět také exkluzivní modely FXX a 599XX při nekompromisní jízdě na trati, doplněné o současné i historické monoposty Formule 1.

 

Takže zapište si do svých kalendářů sobota 15.9.2012 až neděle 16.9.2012, závodní okruh Silverstone ve Velké Británii a velkolepá akce Ferrari Racing Days.

-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.