Když už mám řešit to, aby firemní auta na první pohled prozradila, kam patří, proč na to nejít z „gruntu“? 🙂 To si asi řekli na Slovensku… IT specialisté ze společnosti ESET vzali první generaci Audi A3 a poslali ji do Bulharska do světoznámé společnosti Studio Vilner, aby jim postavila showcar pro nadcházející světovou softwarovou konferenci.

Audi A3 tam strávila dva měsíce a domů se vrátila proměněna k nepoznání. Při pohledu na auto je na první pohled jasně patrné válečné zbarvení ve stylu společnosti ESET, zejména pak antiviru Nod32. Exteriér doznal dalších změn výměnou předních i zadních světlometů, výměnou sériových kol za lité kousky o rozměru 17 palců a na záď se nastěhoval střešní spoiler.

V interiéru se čalounilo kombinací Alcantary a luxusní kůží Nappa. Kůži můžeme nalézt na přístrojové desce, sedadlech, výplních dveří a podobně. Přepracován byl středový panel s ovladači a řidič udává směr jízdy novým volantem. Jako třešnička na dortu pak působí instalace Samsung Android Galaxy tabletu do středového panelu.

 

-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.