První, co mě napadlo, když jsem viděla tohle video, bylo, že tohle rozhodně musím někdy vyzkoušet! 🙂 Vypadá to jako naprosto geniální zábava, vyšperkovaná o luxusní vozy. V paintballovém utkání se totiž proti sobě postavily dvě Audi RS4. Jedna v temně černém odstínu laku a jedna andělsky bílá, obě vybavené velkým množstvím outdoorových kamer a pořádnou puškou, která má naštěstí místo ostrých nábojů barevné paintballové kuličky. Už z tohohle popisu vám musí bý jasné, že jde o dobrou zábavu.

Celé video vzniklo proto, aby bylo jasně ukázáno, že i s pohonem všech kol od Audi může být zábava. Vždyť 43% všech prodaných vozů Audi v loňském roce bylo prodáno právě s pohonem všech kol.

Pokud si mylsíte, že za volantem dvou hodně rozdováděných Audi sedí nějací mladí jezdci, tak ve videu, které se věnuje právě našim řidičům uvidíte, že věk tady žádnou roli nehraje. Určitě nevynechejte videa ze zákulisí natáčení, protože ta vás sice trochu vrátí do reality, neboť nic není tak, jak to vypadá, ale i tak se tvůrcům klaním za skvělý nápad a výborné provedení. 🙂

 

Ze zákulisí natáčení:

-AR-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.