Společnost Porsche Inter Auto CZ u příležitosti výročí 20 let úspěšného působení na českém trhu odměnila v minulých dnech dvacet zákazníků zážitkem v Porsche Leipzig. Klienti, kteří se zúčastnili soutěžní akce, tak měli možnost si prohlédnout továrnu Porsche Leipzig a vyzkoušet sportovní vozy Porsche 911 a Boxster jízdou na certifikované FIA dráze. S profesionálním instruktorem testovali jízdní vlastnosti modelu Panamera.

„Tento zážitek jsme v rámci oslav 20 let úspěšného působení naší společnosti na českém trhu věnovali dvaceti našim klientům.“ říká Anna Gruberová, ředitelka komunikace Porsche Inter Auto CZ. „Všichni výherci byli z vozů Porsche i prohlídky Porsche Leipzig nadšeni. Naši zákazníci, kteří vlastní modely Porsche jezdí na tento závodní okruh testovat vozy Porsche pravidelně. Na trati poznají dokonalé vlastnosti sportovních vozů Porsche nejlépe.“ dodává.

 

Společnost Porsche Inter Auto CZ, která je výhradním dovozcem vozů Porsche a největším prodejcem nových vozů v ČR, uspořádala akci pro své klienty, kteří v období od 10. května do 10. srpna 2012 využili služeb na nákup nového i ojetého vozu, příslušenství, náhradních dílů nebo servisních služeb v min. hodnotě 5 000Kč vč. DPH a správně odpověděli na soutěžní otázku.

V továrně Porsche Leipzig se vyrábí luxusní limuzína Panamera a sportovní SUV model Cayenne. V současné době je ve výstavbě také nová hala pro přicházející model Macan, jehož produkce bude zahájena v roce 2013. Vedle továrny je k dispozici rovněž klientské centrum „Diamant“ a především možnost objednání off-road nebo on-road jízd. Atraktivní certifikovaná dráha nabízí závodníkům nejznámější zatáčky závodních drah Formule 1 z celého světa, např. z Monzy, Nürburgringu nebo ze Spa. Zájemci si mohou tyto zážitky s Porsche objednat v Porsche Centrech v Praze a v Brně. Více informací naleznete na webových stránkách: www.porsche.cz.

Tisková zpráva/-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.