Dagmar Havlová již několik let jezdí ve vozech značky BMW. V nedávné době se však, díky své náklonnosti k této značce, stala oficiální ambasadorkou BMW. Z rukou generálního ředitele BMW Group ČR, Dr. Josefa Reitera převzala v sídle Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 zcela nový vůz BMW řady 5 ve verzi Sedan.

Josef Reiter jménem BMW vyjádřil potěšení, že značka BMW může přispět a podpořit takto významný projekt, jakým Nadace Dagmar a Václav a Havlových VIZE 97 je a alespoň malou měrou může pomoci Dagmar Havlové v jejím úsilí o dosažení vytčených cílů.

Dagmar Havlová tvrdí, že si vozy BMW oblíbila kvůli jejich pohodlnosti, spolehlivosti, neporuchovosti a jejich krásným barvám. Je velmi ráda, že jí umožní být všude tam, kde chce a potřebuje v rámci své charitativní práce, herecké profese a soukromého života.

 

Dagmar Havlová se nyní aktivně věnuje charitativním činnostem, které souvisí s Nadací. Nejen při této smysluplné a náročné práci jí bude sloužit reprezentativní nový vůz BMW řady 5.

Tisková zpráva/-TJ-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.