Honda poodhalila své plány pro Ženevský autosalon 2013. Na jejím stánku se mimo jiné objeví dva nové koncepty a model CR-V vybavený novým dieselovým motorem 1.6 i-DTEC.

CR-V 1.6 i-DTEC

CR-V je po Hondě Civic dalším modelem značky, který přichází s novým 1,6 litrovým dieselovým motorem i-DTEC z řady Earth Dreams Technology. CR-V 1.6 i-DTEC bude k dispozici s pohonem dvou kol a s manuální převodovkou. S touto motorizací vůz nabídne optimální rovnováhu mezi výkonem a spotřebou paliva. Dieselový motor 1.6 i-DTEC je nejlehčím motorem v dané třídě, což v případě modelu CR-V přispívá k energickému výkonu, dobré ovladatelnosti a nízkým provozním nákladům. Prodej modelu CR-V 1.6 i-DTEC bude zahájen v průběhu podzimu 2013.

 

Koncept kombi verze modelu Civic

Koncept kombi verze modelu Civic přibližuje vzhled exteriéru produkční verze. Tato nová karosářská verze dále zvýší atraktivitu řady Civic.

Nová verze prototypu Honda NSX Concept

Nová Honda NSX Concept nabízí v evropské premiéře náhled na možný směr designu interiéru nové generace Hondy NSX.
Design karoserie zůstává pozoruhodně věrný původnímu stylistickému konceptu, zachovává si své nízké a široké rozměry s dynamickými a svůdnými proporcemi, které jsou zvýrazněny čistými, moderními a jednoduchými povrchy spolu s elegantními hranami, z nichž vyzařuje charakter supersportovního vozu a přítomnost nejmodernějších technologií.

Tisková zpráva/-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.