Krátce po tom, co Chrysler dodělal svůj model 300 pro ulice Gotham City, vrhl se na další filmové auto. Tentokrát půjde o auto z budoucnosti pro film Total Recall, který do kin v Americe půjde již v pátek 3.srpna a jehož herecké obsazení (např.: Colin Farrell, Bryan Cranston, Jessica Biel, Kate Beckinsale, a další) je velmi působivé.

V popisu k filmu se oficiálně říká, že ačkoli má tovární dělník jménem Quaid (Colin Farrell) krásnou manželku (Kate Beckinsale), kterou miluje, výlet do mysli mu připadá jako perfektní dovolená od frustrujícího života – skutečné vzpomínky na život super špióna mohou být přesně to, co potřebuje. Ale když se proces zvrtne, Quaid se stane hledaným mužem. Quaid, který je na útěku před policií – kterou řídí kancléř Cohaagen (Bryan Cranston), vůdce svobodného světa – se spojí s povstaleckou bojovnicí (Jessica Biel), aby našel hlavu ilegálního odboje (Bill Nighy) a zastavil Cohaagena. Linie mezi fantazií a realitou se začne smazávat a osud jeho světa visí na vlásku, když Quaid objeví svou skutečnou identitu, svoji pravou lásku a svůj skutečný osud.

Ve filmu se objeví mnoho sci-fi scén a postav (jako třeba armádu policejních robotů) nebo strojů – auta, která nemají kola, ale vznášejí se ve vzduchu. Všechna auta ve filmu jsou právě značky Chrysler, která k tomu dodává: „Rok 2084, ve kterém se film odehrává, je příliš daleko na to, abychom teď mluvili o takových vzrušujících řidičských zážitcích… Ovšem s Chryslerem 200 Convertible se budete cítit hodně podobně!“

 

-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.