Přijde Vám, že Vaše Camaro vypadá moc obyčejně a moderně nebo prostě jen chcete moderní vůz se vzhledem klasického veteránu? Zkuste se obrátit na americkou společnost Lingenfelter, jejich Retrokit by Vás mohl zajímat.

Lingenfelter Performance Engineering (LPE) je firma se sídlem v Indianě, která se zabývá úpravami vzhledu i techniky moderních sportovních vozů. Pro zájemce nyní uvádí na trh nový paket s názvem Retrokit. Ten je určen pro Camaro z let 2010 až 2012 a přibližuje jeho vzhled předchůdci z roku 1969.

 

Lidé z LPE na Camaru přepracovali celou přední část, takže zákazník dostane novou masku se světlomety, nižší nárazník s lízátkem a dvojici kruhových světlometů. Retrokit se nabízí ve dvou verzích – klasická a RS. Jediný rozdíl je v instalaci hlavních světlometů. Zatímco klasická verze je má instalované napevno, ve verzi RS se schovávají za masku chladiče. Nové jsou také speciální retro disky kol.

Majitel LPE, Ken Lingenfelter, o úpravě říká: „Mnoho fanoušků Camara bylo zklamáno, když se design páté generace nepodobal předchůdci z roku 1969, zatímco Mustang se svému předchůdci podobá mnohem více. S naším balíčkem Retrokit si mohou entuziasté užívat to nejlepší z obou světů – moderní technologii dneška se vzhledem muscle caru minulosti.“

A na kolik že taková sranda zájemce přijde? Bez montáže za klasickou verzi zaplatíte 6 850 dolarů (132 000,- Kč) a za RS 8 150 dolarů (157 000,- Kč), pokud si necháte svoje Camaro upravit a přelakovat přímo u Lingenfelter, zaplatíte i s prací za klasickou verzi 8 550 dolarů (165 000,- Kč) a 9 750 dolarů (188 000,- Kč) za RS. Výhodou instalace u LPE je možnost přiobjednat navýšení výkonu motoru a další technické úpravy, které firma nabízí.

-FM-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.