Polepy karoserií a výrazné barvy prožívají svoji zlatou éru, takže se vynořují další a další úpravy automobilů s tím spojených. Po Golfu GTI teď německá společnost CFC (Car Film Components) představila Volkswagen Polo.

Stejně jako u Golfu jde o úpravu, za kterou se ohlédne opravdu každý. Polep byl inspirován vojenským maskováním, ovšem v barvách, ve kterých byste se neviditelně ukryli tak maximálně v nevěstinci… Předváděcí auto je polepeno kombinací bílého pozadí, na kterém je kamufláž růžových, šedých a fialových skvrn. Na výběr je ještě několik dalších barevných provedení.

Polep karoserie doplňuje imitace karbonu, kterým je polepen střešní spoiler, zadní difuzor, části předního nárazníku, znak, kryty vnějších zpětných zrcátek a i některé další díly.

 

Auto putovalo o pár centimetrů níže díky stavitelnému sportovnímu podvozku AP Sportfahrwerke, a díky tomu podběhy krásně vyplnila nová 18″ litá kola ASA obutá do pneumatik Falken v rozměrech 215/35 R18.

CFC potáhl karbonem také některé díly interiéru, to ale není to nejdůležitější, co se tam událo. Posádka si může zpříjemnit atmosféru díky novému výkonnému audiosystému od společnosti MK-SoundStyle Neuss and AIV.

Jste pro takové úpravy nebo máte raději spíše decentnější styl?

-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.