Současná generace BMW X5 vypadá sice stále svěže, ale věkem už nepatří mezi žádné mladíky. Nástupce se kvapem blíží a my jsme narazili na něco, co by mohly být uniklé snímky nové generace! Najdete je pod článkem.

Nová generace BMW X5 F15 se objevila na facebookové stránce jednoho výrobce automobilových modelů jako předloha k verzi 1/18. Přestože byly snímky téměž okamžitě staženy, někomu se je povedlo včas uložit a rozšířit dál.

Pokud jsou fotky věrohodné, novinka si podrží styl současné generace a nabídne pouze evoluční změnu designu, to už naznačily rok staré spy fotky. Hlavními designovými detaily jsou přední světlomety spojené s typickými bavoráckými ledvinkami po stylu řady 3, zatímco zadní světlomety připomínají spíše řadu X3.

 

Novinka by měla být lehčí (jak velí současné trendy) než současný model, ale také větší; minimálně v USA totiž BMW pravděpodobně nabídne sedmimístnou variantu. Mimochodem – vůz by se měl představit ještě v průběhu letoška a prodeje začít na přelomu let 2013 a 2014, případně až začátkem roku 2014. Už se na nové SUV těšíte?

-FM-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.