Společnost BMW Financial Services připravila nový produkt financování vozidel BMW: operativní leasing pro soukromé osoby. K dispozici je několik variant, které se přizpůsobí potřebám a možnostem velmi širokého spektra zákazníků. Doba trvání operativního leasingu se může pohybovat od 24 do 48 měsíců, roční nájezd lze nastavit v rozpětí 15 až 35 tisíc kilometrů.

Příklad nabídky: BMW 116i za 9999 Kč měsíčně.

 

Operativní leasing určený pro soukromé osoby od BMW Financial Services je připraven pro vybrané modely BMW zakoupené u autorizovaných prodejců. Například BMW 116i při smlouvě na 48 měsíců vychází na měsíční splátku 9999 Kč. V této ceně je zahrnuto havarijní pojištění, povinné ručení, stejně tak jako servisní balíček BMW Service Inclusive.

Užívání automobilu formou operativního leasingu je stále populárnější. Klienta totiž nezatěžuje vlastnictvím automobilu, nevyžaduje od něj žádnou počáteční investici v podobě akontace a současně mu odpadají starosti s prodejem ojetého vozu. Zároveň umožnuje snadnou obměnu vozu po pár letech, klient tak jezdí stále v novém voze.

Při operativním leasingu od BMW Financial Services určeném pro soukromé osoby zůstává vozidlo majetkem leasingové společnosti a uživatel platí podle domluvených podmínek pouze pevně danou měsíční splátku obsahující financování automobilu, kompletní pojištění a servisní balíček BMW Service Inclusive. Po skončení financování se vozidlo vrací a klient si může vybrat nový vůz.

Tisková zpráva/-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.