Bentley představuje studii vlajkové lodi Mulsanne Convertible Concept. Čtyřmístná verze elegantního a vysoce sofistikovaného kabrioletu, nabízí vrcholný design, prestiž a exkluzivitu. O konceptu informovala české zákazníky společnost Porsche Inter Auto CZ, která je oficiálním prodejním a servisním místem značky Bentley v České republice.

Uhlazené tvary Mulsanne Convertible Concept spojují sportovního ducha s jedinečnou elegancí. Propracované křivky a muskulaturní boky vyzařují dojem síly a pohybu. Bentley Mulsanne Convertible Concept se svou nedostižnou kombinací stylu, soudobého designu, přepychových materiálů, maximální pozornosti věnované detailům a nejvyšší kultivovanosti upevňuje pozici značky Bentley jakožto nepopiratelného premianta mezi ručně vyráběnými luxusními vozy.

Moderní, luxusní a technologicky špičková limuzína Mulsanne je skvělým základem, na kterém lze postavit nejelegantnější kabriolet na světě. Convertible Concept rozšiřuje vnímání modelové řady Mulsanne a zlepšuje profil značky Bentley, a to především na nově vznikajících trzích.

 

Otevřené vozy jsou nedílnou součástí historie značky od jejího založení v roce 1919. Značka Bentley vytvořila obrovské množství atraktivních a žádoucích kabrioletů, ať už hovoříme o téměř závodním Bentley 3-litre z 20. let minulého století, o modelu Park Ward S1 Drophead Coupe z let padesátých či Corniche, a v neposlední řadě také Azure.

Tisková zpráva/-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.