Tuning a obecně úpravy vozidel vládnou světu a vozy BMW jsou v tomto směru jedny z nejvyhledávanějších. Tentokrát si společnost ATT-TEC vzala do parády BMW M3 (jak se s BMW M3 jezdilo nám si přečtěte tady) bez střechy. Jestli se jim auto povedlo upravit k lepšímu, posuďte sami… 😉

Úpravy se neomezily pouze na styling, ale důkladně se pracovalo spíše pod kapotou. Tam putoval kompresor kit od G-POWER. Motoru s odvodem výfukových splodin pomáhá komplet nové výfukové potrubí. Výkon motoru vzrostl díky těmto úpravám o 100 koní. Výsledkem je stádo 520 plnokrevníků.

Aby se auto s výkonem zvýšeným téměř o pětinu vyrovnalo lépe, sériový podvozek musel pryč a nahradil ho sportovní. Vyměněna byla také kola. Upravené BMW M3 Cabrio obouvá 20″ disky obuté do pneumatik Vredestein Ultrac Sessanta o rozměrech 245/30 R20 vpředu a 295/20 R20 vzadu.

 

Exteriér byl doladěn pouze drobnostmi. Karoserie byla přelepena černou matnou fólií a doplněna drobnými detaily z karbonové fólie.

Úprava auta vyjde včetně práce na téměř stejné peníze jako zbrusu nový Volkswagen Golf GTI! A to se vyplatí… Abyste se totiž vozili v podobném autě, musíte ze svého bankovního účtu odeslat více než 26 500 € (cca 660 000 Kč).

-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.