SEAT uvedl na český trh zvýhodněné modely Leon s akčními pakety COPA a COPA PLUS. Zákazník s nimi získá významné rozšíření již tak bohaté sériové výbavy standardních modelů Leon Reference a Leon Style. Paket COPA pro Reference obsahuje navíc například 16″ kola z lehké slitiny, handsfree Bluetooth a automatickou 2zónovou klimatizaci Climatronic, zatímco paket COPA PLUS přidá k výbavě Style mimo jiné natáčecí bi-xenonové světlomety či zadní parkovací senzory. Vozy SEAT Leon s pakety COPA a COPA PLUS si mohou čeští zákazníci objednávat do listopadu.

SEAT Leon si získal srdce mnoha motoristů svou příkladnou kvalitou a sportovním designem, za nímž nijak nezaostávají vynikající jízdní vlastnosti. Pětidveřový hatchback ověnčený mnoha vavříny ze závodů cestovních vozů se dodává s širokou paletou výkonných a zároveň velmi hospodárných zážehových i vznětových motorů v kombinaci s pětistupňovou nebo šestistupňovou mechanickou převodovkou, případně s pokrokovou sedmistupňovou převodovkou DSG. V praktickém interiéru nalezne útulné pohodlí pět osob, pro jejichž potřeby je připraven zavazadlový prostor o objemu 341 až 1166 litrů.

 

Zákazníci, kteří upřednostní paket COPA pro modely Leon Reference, získají za pouhých 9000 Kč 16″ kola z lehkých slitin s pneumatikami 205/55 R 16, automatickou klimatizaci Climatronic, handsfree Bluetooth, vyhřívaná zpětná zrcátka, přední mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel, multifunkční volant, čalounění COPA, bederní opěrku, tempomat a multimediální port (USB port/Aux-in).

Paket COPA PLUS stojí pro modely Leon Style 7500 Kč a obsahuje následující položky: natáčecí bi-xenonové světlomety včetně zadních světel z LED diod, parkovací senzory vzadu, handsfree Bluetooth, dešťový a světelný senzor, automaticky zatmavitelné vnitřní zpětné zrcátko (se systémem proti oslnění), čalounění COPA a bederní opěrku.

Výhodné pakety COPA a COPA PLUS jsou k dispozici také pro modely Altea a Altea XL. Více informací poskytnou autorizovaní prodejci SEAT.

Tisková zpráva/-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.